Nawigacja

  • Aktualizacja danych

    Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • Aktualizacja danych

    Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
  • IX Trójmiejski Konkurs Języka Niemieckiego 2017/2018 – etap szkolny 15 grudnia - zgłoszenia u germanistów do 30 listopada 2017

    Serdecznie zapraszamy uczniów liceum do uczestnictwa w IX Trójmiejskim Konkursie Języka Niemieckiego 2017/2018. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku. Zadania konkursowe będą sprawdzały wiedzę językową i krajoznawczą. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

    Etap szkolny odbędzie się 15 grudnia. Zgłoszenia należy kierować do nauczycieli języka niemieckiego do dnia 30 listopada 2017 roku.

  • Konkurs kuratoryjny z j. polskiego

    24.11.2017
    lp. imię i nazwisko klasa sala lp2
    1. Konrad Beskow IIImg F2 1
    2. Paweł Bożek IIImg F2 2
    3. Maciej Grajda IIImg F2 3
    4. Martyna Kamińska  IIImg F2 4
    5. Adam Łuksza IIImg F2 5
    6. Przemysław Miłosz IIImg F2 6
    7. Łukasz Minasiewicz IIImg F2 7
    8. Olga Myślicka IIImg F2 8
    9. Justyna Palikowska IIImg F2 9
    10. Szymon Pawletko IIImg F2 10
    11. Anna Pustelnik  IIImg F2 11
    12. Mateusz Scharmach IIImg F2 12
    13. Hanna Specht IIImg F2 13
    14. Franciszek Sulima IIImg F2 14
    15. Wiera Szneider IIImg F2 15
    16. Martyna Szpakowska IIImg F2 16
    17. Szymon Szydłowski IIImg F2 17
    18. Michał Wiliński IIImg F2 18
    19. Patrycja Wirkowska IIImg F2 19
    20. Maria Wołczyk IIImg F2 20
    21. Monika Zarudzka IIImg F2 21
    22. Emilia Zdrojewska IIImg F2 22
    23. Jan Kaliszewski II ag F2 23
    24. Dominik Drażba II ag F2 24
    25. Michał Świątek II ag F2 25
    26. Hubert Dydel II ag F2 26
    27. Igor Denz II ag F2 27
    28. Maria Grajda II ag F2 28
    29. Julia Wróblewska II ag F2 29
    30. Martyna Zawadzka II ag F2 30
    31. Alicja Chmura II ag F2 31
    32. Wiktoria Majchrzak II ag F2 32
    33. Anna Zaorska II ag F2 33
    34. Halszka Drozd II ag F2 34
    35. Malwina Kołodziej II ag F2 35
    36. Barbara Baraniak II ag F2 36
    37. Olga Rydzkowska II ag F2 37
    38. Bruno Kitson II ag F2 38
    39. Zuzanna Skawińska II ag F2 39
    40. Michał Śliwiński II ag F2 40
    41. Adrian Skamaj II ag F2 41
    42. BorysBugajski II ag F2 42
    43. Zofia Szczekocka II ag F2 43
    44. Zuzanna Zawrotny II ag F2 44
    45. Szymon Warsocki II ag 18 1
    46. Aleksandra Kwiatkowska II ag 18 2
    47. Maja Olszewska II mg 18 3
    48. Liwia Jarocka II mg 18 4
    49. Mateusz Hoja II mg 18 5
    50. Zuzanna Ossowska II mg 18 6
    51. Marianna Gołębiewska II mg 18 7
    52. Michał Słowakiewicz II mg 18 8
    53. Alicja Rutkowska II mg 18 9
    54. Magdalena Klimko II mg 18 10
    55. Emilia Monkiewicz II mg 18 11
    56. Adrian Szwaczyk II mg 18 12
    57. Michał Jakutowicz II mg 18 13
    58. Juliusz Stecewicz II mg 18 14
    59. Patrycja Sawicka II mg 18 15
    60. Wojciech Renke II mg 18 16
    61. Aleksandra Susmarska II mg 18 17
    62. Franciszek Witt II mg 18 18
    63. Dawid Grajewski II mg 18 19
    64. Mieszko Ruciński II mg 18 20
    65. Helena Gizińska II mg 18 21
    66. Anna Angielska II bg 18 22
    67. Julia Brandt II bg 18 23
    68. Jan Budzisz II bg 18 24
    69. Amelia Choszcz II bg 18 25
    70. Hanna Dmochowska II bg 18 26
    71. Jeremiasz Krause II bg 18 27
    72. Jan Łozyk II bg 18 28
    73. Maja Machała II bg 18 29
    74. Aleksandra Mucha II bg 18 30
    75. Pola Ochocińska II bg 18 31
    76. Karolina Romanowska II bg 18 32
    77. Mateusz Rydzykowski II bg 19 1
    78. Maia Sarmiento II bg 19 2
    79. Michał Sikora II bg 19 3
    80. Karolina Skalska II bg 19 4
    81. Natalia Ziemiaszewska II bg 19 5
    82. Będzińska Aleksandra III ag 19 6
    83. Cichowski Stefan III ag 19 7
    84. Daszkiewicz Julia III ag 19 8
    85. Konkel Milena III ag 19 9
    86. Loch Michalina III ag 19 10
    87. Łoś Mikołaj III ag 19 11
    88. Macholl Karina III ag 19 12
    89. Padowska Liwia III ag 19 13
    90. Pietrzak Małgorzata III ag 19 14
    91. Płażyńska Ewa III ag 19 15
    92. Sikorska Paulina III ag 19 16
    93. Sowiński Artur III ag 19 17
    94. Wojtowicz Konrad III ag 19 18
    95. Baranowska Aleksandra III bg 19 19
    96. Derlacz Dawid III bg 19 20
    97. Głowiński Ksawery III bg 19 21
    98. Kaczmarek Jacek III bg 19 22
    99.  Kin Iwona III bg 19 23
    100. Konefał Julia III bg 19 24
    101. Korecki Bartosz III bg 19 25
    102. Mazur Julia III bg 19 26
    103. Niemczyk Marta III bg 19 27
    104. Ozdarska Martyna III bg 19 28
    105. Sendrowska Martyna III bg 19 29
    106. Sinan Agata III bg 19 30
    107. Stopa Natalia III bg 19 31
  • Uczestnicy konkursu kuratoryjnego z infomatyki

      2MG
    1 Gołębiewska M
    2 Monkiewicz E
    3 Jarocka L
    4 Olszewska M
    5 Szwaczyk A
    6 Jakutowicz M
    7 Kowalewski T
    8 Rutkowska A
    9 Witt F
    10 Koseda M
    11 Ruciński M
       
       
    nr 3 MG
    1 Minasiewicz Ł
    2 Szczepański F
    3 Grajda M
    4 Myślicka O
    5 Miłosz P
    6 Szpakowska M
    7 Pustelnik A
    8 Szneider W
    9 Pawletko Sz
    10 Wołczyk M
    11 Specht H
    12 Andryszak M
    13 Bożek P
    14 Scharmach M
  • Konkurs kuratoryjny Biologia

    17.11.2017
    lp Nazwisko Imię 1 Imię 2 klasa sala
    1 Denz Igor Andrzej 2 Gaa F2
    2 Drozd Halszka Zuzanna 2 Gaa F2
    3 Kołodziej Malwina Anna 2 Gaa F2
    4 Mede Salma Maria 2 Gaa F2
    5 Szczekocka Zofia Maria 2 Gaa F2
    6 Wróblewska Julia Aleksandra 2 Gaa F2
    7 Zawadzka Martyna Julia 2 Gaa F2
    8 Zawrotny Zuzanna   2 Gaa F2
    9 Żarnowski Tomasz Maria 2 Gaa F2
    10 Brandt Julia Barbara 2 Gbb F2
    11 Nowak Amelia Weronika 2 Gbb F2
    12 Sikora Michał Konrad 2 Gbb F2
    13 Zieńkowicz Zofia Maria 2 Gbb F2
    14 Zych Julia   2 Gbb F2
    15 Cichocki Tymon Sebastian 2 Gmm F2
    16 Gizińska Helena Dorota 2 Gmm F2
    17 Gregorczyk Maja   2 Gmm F2
    18 Hoja Mateusz   2 Gmm F2
    19 Jakutowicz Michał Antoni   2 Gmm F2
    20 Jarocka Liwia   2 Gmm F2
    21 Koseda Maksymilian Wojciech 2 Gmm F2
    22 Kowalewski Tomasz Stefan 2 Gmm F2
    23 Łubiński Jan Ignacy 2 Gmm F2
    24 Monkiewicz Emilia Maria 2 Gmm F2
    25 Olszewska Maja   2 Gmm F2
    26 Racinowski Michał   2 Gmm F2
    27 Renke Wojciech Stanisław 2 Gmm F2
    28 Ruciński Mieszko Michał 2 Gmm F2
    29 Rutkowska Alicja Joanna 2 Gmm F2
    30 Sawicka Patrycja Monika 2 Gmm F2
    31 Słowakiewicz Michał Jakub 2 Gmm F2
    32 Stecewicz Juliusz Sebastian 2 Gmm F2
    33 Daszkiewicz Julia   3 Gaa F2
    34 Holub Valerija   3 Gaa F2
    35 Krzyżanowski Tymon Aleksander 3 Gaa F2
    36 Lenartowicz Sonia Maria 3 Gaa F2
    37 Leszczyński-Czeczatka Franciszek Aleksy 3 Gaa F2
    38 Sikorska Paulina Beata 3 Gaa F2
    39 Wojtowicz Konrad Piotr 3 Gaa F2
    40 Chojnowska Marta   3 Gbb F2
    41 Głowiński Ksawery Łukasz 3 Gbb 18
    42 Kin Iwona Ewa 3 Gbb 18
    43 Ligier Michał Andrzej 3 Gbb 18
    44 Mazur Julia Maria 3 Gbb 18
    45 Niziołek Aleksander Marek 3 Gbb 18
    46 Reszka Stanisław Radosław 3 Gbb 18
    47 Sendrowska Martyna Kaja 3 Gbb 18
    48 Skorwider Maja Ewa 3 Gbb 18
    49 Stopa Natalia Agata 3 Gbb 18
    50 Stróżyk Piotr Wiktor 3 Gbb 18
    51 Wacławek Nadia Maria 3 Gbb 18
    52 Wyrzykowska Aleksandra Gracja 3 Gbb 18
    53 Beskow Konrad Dariusz 3 Gmm 18
    54 Łuksza Adam   3 Gmm 18
    55 Miłosz Przemysław Bolesław 3 Gmm 18
    56 Myślicka Olga Irena 3 Gmm 18
    57 Palikowska Justyna Maja 3 Gmm 18
    58 Scharmach Mateusz   3 Gmm 18
    59 Skalski Szymon   3 Gmm 18
  • Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

    17.11.2017
     
    Bródka Jakub 2lh
    Beger Maciej 3lh
    Częstki Jan 3lh
    Komar Maciej 3le
    Pankiewicz Jan 3lh
    Thrun Adrian 2lh
  • Konkusrs kuratoryjny z chemii

    14.11.2017
    lp uczeń  klasa sala
    1 Michał Świątek 2 ag 18
    2 Julia Wróblewska 2 ag 18
    3 Martyna Zawadzka 2 ag 18
    4 Halszka Drozd 2 ag 18
    5 Igor Denz 2 ag 18
    6 Wiktoria Majchrzak 2 ag 18
    7 Ala Chmura 2 ag 18
    8 Maria Grajda 2 ag 18
    9 Leszek Winiarski 2 ag 18
    10 Bruno Kitson 2 ag 18
    11 Dawid Grajewski 2 mg 18
    12 Helena Gizińska 2 mg 18
    13 Alicja Rutkowska 2 mg 18
    14 Juliusz Stecewicz 2 mg 18
    15 Michał Słowakiewicz 2 mg 18
    16 Michał Racinowski 2 mg 18
    17 Michał Jakutowicz 2 mg 18
    18 Zuzanna Ossowska 2 mg 18
    19 Ola Susmarska 2 mg 18
    20 Mateusz Hoja 2 mg 18
    21 Zofia Zieńkowicz 2 bg 18
    22 Karolina Skalska 2 bg 18
    23 Ania Angielska 2 bg 18
    24 Julia Zych 2 bg 18
    25 Michał Sikora 2 bg 18
    26 Jeremiasz Krause 2 bg 18
    27 Aleksandra Mucha  2 bg 18
    28 Witold Amilkiewicz 2 bg 18
    29 Julia Brandt 2 bg 18
    30 Jan Łozyk 2 bg 18
    31 Dominika Pyć 3 bg 18
    32 Maja Skorwider 3 bg 18
    1 Iwona Kin 3 bg 19
    2 Marta Chojnowska 3 bg 19
    3 Piotr Stróżyk 3 bg 19
    4 Ksawery Głowiński 3 bg 19
    5 Szymon Furga 3 ag 19
    6 Jakub Gurski 3 ag 19
    7 Tymon Krzyżanowski 3 ag 19
    8 Milena Konkel  3 ag 19
    9 Olga Myślicka 3 mg 19
    10 Mateusz Scharmach 3 mg 19
    11 Justyna Palikowska 3 mg 19
    12 Franek Sulima 3 mg 19
    13 Monika Zarudzka 3 mg 19
    14 Konrad Beskow 3 mg 19
    15 Michał Wiliński 3 mg 19
    16 Mateusz Andryszak 3 mg 19
    17 Szymon Skalski 3 mg 19
    18 Szymon Pawletko 3 mg 19
    19 Szymon Szydłowski 3 mg 19
    20 Przemysław Miłosz 3 mg 19
    21 Adam Łuksza 3 mg 19
    22 Maciej Grajda 3 mg 19
    23 Emilka Zdrojewska 3 mg 19
    24 Filip Szczepański 3 mg 19
    25 Salma Mede 2 ag 19
  • Olimpiada Języka Angielskiego - 13 listopada, godzina 9.00. Obecność przy sali o godzinie 8.45.

    13.11.2017
      nazwisko imę klasa sala
    1 Aakerman  Victoria 1 Lee F2
    2 Adamczak Jakub 2 Lee F2
    3 Adamczewski Karol 2 IB F2
    4 Andrzejewska Aleksandra 2 IB F2
    5 Babraj Małgorzta 3 Lmm F2
    6 Bąk Agnieszka 2 IB F2
    7 Berezowska Monika 1 Lcc F2
    8 Bisewski Damian 3 Lpp F2
    9 Bober Jakub 3 Lmm F2
    10 Bojke Michał 2 IB F2
    11 Borowiecki Krzysztof 2 IB F2
    12 Brzozowski Jakub 2 Lmm F2
    13 Buczkowski Przemysław 3 Lpp F2
    14 Calvo Hannah 1 Lcc F2
    15 Cegielska Joanna 1 Lzz F2
    16 Chamera  Zuzanna 3 Laa F2
    17 Chilińska Agnieszka 3 IB F2
    18 Chojnicka Agata 3 Lmm F2
    19 Chojnowska Justyna 3 Lmm F2
    20 Chróścicki Daniel 3 Lmm F2
    21 Chrzanowska Maria 2 IB F2
    22 Cichy Adam 2 Lpp F2
    23 Czapliński Mieszko 2 IB F2
    24 Czyżów Wiktor 1 Lcc F2
    25 Dalek Anna 1 Lzz F2
    26 Daraż  Dominika 2 IB F2
    27 Dercz Maciej 2 Lcc F2
    28 Dębicka Michalina 1 Lcc F2
    29 Dębicki Mikołaj 3 IB F2
    30 Dilling Marta 1 Lcc F2
    31 Dobrowolski Filip 1 Lcc F2
    32 Dobryniewski Julian 3 IB F2
    33 Drela Dominika 2 IB F2
    34 Dutkowski Kacper 2 Lbb F2
    35 Dzwonka Martyna 2 Lcc F2
    36 Ebertowski  Maurycy 1 Lee F2
    37 Ekert Maciej 3 Lmm F2
    38 Fabiański Michał 3 Lmm F2
    39 Fabrykiewicz Ada 2 IB F2
    40 Falkiewicz Natalia 2 Lpp F2
    41 Filip  Eliza 3 Lpp F2
    42 Gajewska Zofia 1 Lzz F2
    43 Gajewska Zofia 1 Lzz F2
    44 Gałat Jan 2 Lhh F2
    45 Gałecki Łukasz 2 IB F2
    1 Gałka Weronika 2 IB 18
    2 Gasiński Mateusz 1 Lyy 18
    3 Gehrke Magdalena 2 IB 18
    4 Gibbs Julia 2 IB 18
    5 Giziński Grzegorz 2 IB 18
    6 Glanert Maja 3 Lcc 18
    7 Gołos Natalia 2 Lee 18
    8 Gorzeńska Michalina 2 IB 18
    9 Górska Agnieszka 2 IB 18
    10 Górski Szymon 3 Lpp 18
    11 Grajewska Julia 1 Lmm 18
    12 Grajewski Maciej 1 Lhh 18
    13 Grono Lena 1 Lyy 18
    14 Grudzień-Murawska Karolina 1 Lcc 18
    15 Guć Michał 2 IB 18
    16 Guzowska Alicja 1 Lyy 18
    17 Hoppe  Rozalia 3 IB 18
    18 Horackiewicz Jan 1 Lcc 18
    19 Iwanowski Kamil 2 Lmm 18
    20 Jabłońska Emilia Emilia 3 Laa 18
    21 Jakubowska Julianna 1 Lhh 18
    22 Jalowska Zuzanna 1 Lhh 18
    23 Jankowska Zofia 3 IB 18
    24 Jankowska  Aleksandra 3 Laa 18
    25 Januszczyk Pola 1 Lyy 18
    26 Jędrych Karolina 1 Lcc 18
    27 Jurkowska Julia 2 Lmm 18
    28 Juwa Marta 1 Lcc 18
    29 Kamińska Jagoda 3 Lpp 18
    30 Kamińska Maria 3 IB 18
    31 Kanas  Maciej 1 Lee 18
    32 Kiedrowska Blanka 3 IB 18
    33 Klaudel Barbara 3 Lmm 18
    1 Kleinszmidt Aleksander 3 Lpp 19
    2 Klicki Krzysztof 1 Lzz 19
    3 Klimek Agata 1 Lhh 19
    4 Kłosiński Andrzej 1 Lyy 19
    5 Koroluk Małgorzata 1 Lyy 19
    6 Kortals Natalia 2 IB 19
    7 Kosel Laura 1 Lcc 19
    8 Kowalewski Piotr 3 Lpp 19
    9 Kowalski Marcin 2 Lee 19
    10 Kowalski Paweł 2 Lpp 19
    11 Krahel Agnieszka 2 IB 19
    12 Kraskowska Aleksandra 1 Lhh 19
    13 Kret  Aleksandra 1 Lzz 19
    14 Krężel Jan 1 Lmm 19
    15 Kroll Paweł 2 Lpp 19
    16 Król Juliusz 2 IB 19
    17 Krzyszczyk Kamil 3 Lpp 19
    18 Krzyżanowski Kosma 2 IB 19
    19 Kugacki Michał 3 IB 19
    20 Kulik Natalia 1 Lcc 19
    21 Kutera Jarosław 1 Lcc 19
    22 Kuźnik Patryk 2 Lee 19
    23 Kwiatkowska Zofia 2 IB 19
    24 Kwiek  Jakub 3 Laa 19
    25 Laskowski Michał 3 Lmm 19
    26 Lenkiewicz Julia 2 Lcc 19
    27 Lenkiewicz Oliwia 2 Lcc 19
    28 Leszczyńska Juia 1 Lee 19
    29 Leszczyńska Zuzanna 2 Lpp 19
    30 Lewiński Michał 3 Lpp 19
    31 Leżuchowska Natalia 1 Lee 19
    32 Lipińska Aleksandra 1 Lyy 19
    33 Lubiszewski Kacper 3 Lmm 19
    1 Łukasiuk Anna 1 Lcc 15
    2 Łukaszewicz Stanisław 1 Lzz 15
    3 Mach  Madina 1 Lee 15
    4 Madej Nadia 1 Lhh 15
    5 Majerski Kacper 1 Lyy 15
    6 Makowska Katarzyna 1 Lyy 15
    7 Malik Anagh 3 IB 15
    8 Marzec  Natalia 2 IB 15
    9 Masłowski Mateusz 2 Lee 15
    10 Masłowski Mateusz Maciej 2 Lpp 15
    11 Matejuk Michał 2 Lmm 15
    12 Matynia Lena 2 Lee 15
    13 Mazurkiewicz Mateusz 2 Lmm 15
    14 Michalski Bartłomiej 2 IB 15
    15 Mielniczuk Wiktoria 2 IB 15
    16 Mielnik Hubert 3 Lpp 15
    17 Mijewska  Małgorzata 3 Laa 15
    18 Milewska Maja 2 IB 15
    19 Milewska Maja 1 Lee 15
    20 Miłakowski Konrad 1 Lmm 15
    21 Miłuch  Oktawia 3 Lmm 15
    22 Moss Adela 2 IB 15
    23 Muńko Krzysztof 1 Lyy 15
    24 Myszk Anna 2 Lee 15
    25 Myszker Zuzanna 3 Lmm 15
    26 Nadziejko Hubert 3 Laa 15
    27 Naklicki  Tomasz 1 Lpp 15
    28 Napiórkowska  Wiktoria 2 Lcc 15
    29 Narkiewicz Paweł 2 Lpp 15
    30 Natzke Laura 2 Lbb 15
    31 Nieścior Piotr 2 Lpp 15
    32 Nowak Albert 2 Lee 15
    1 Ogórek Adam 3 Lpp 16
    2 Olszewska Zofia 2 IB 16
    3 Orlikowki Łukasz 2 Lpp 16
    4 Orzołek Michał 2 Lee 16
    5 Ossowski Jan 2 Lpp 16
    6 Pacuła Judyta 1 Lhh 16
    7 Paupa Wojciech 1 Lmm 16
    8 Peszek  Krzysztof 1 Lee 16
    9 Piesiewicz Bruno 1 Lcc 16
    10 Pietkiewicz  Karolina 1 Lzz 16
    11 Pietruszka Krzysztof 2 IB 16
    12 Plazińska Joanna 1 Lcc 16
    13 Podlaski Jacek 1 Lmm 16
    14 Połomska Katarzyna 1 Lcc 16
    15 Posańska  Agata 1 Lzz 16
    16 Potrzebska Karolina 1 Lcc 16
    17 Putyrska Agnieszka 1 Lcc 16
    18 Radłowska  Adrianna 1 Lzz 16
    19 Radziuk Stefan 2 Lmm 16
    20 Rafalska Aleksandra 2 Lmm 16
    21 Rancew Joanna 3 Lmm 16
    22 Reise Agata 1 Lzz 16
    23 Rembalski Michał 2 Lpp 16