• Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Gdyni
  • (58) 622-18-33 , fax (58) 712-63-06

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Wtorek 23.10.2018

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

Wiadomości

• I etap OJAG odbędzie się w piątek, 19 października, w godzinach 12.00-12.45. Uczestnicy powinni być przy wyznaczonej sali o godzinie 11.45.
    Sala 18 - uczniowie, których nazwiska rozpoczynają się na literę od A do K.
    Sala F2 - uczniowie, których nazwiska rozpoczynają się na literę od Ł do Ż.
    Wszyscy uczestnicy powinni mieć przy sobie długopis z NIEBIESKIM wkładem.

W piątek również  Konkurs kuratoryjny z geografii sale F2 i 18 godznia 14. Uczestnicy pod salami godzina 13:40

• Dyrektor Wiesław Kosakowski

wtorek  9.00 - 10.00

• Wicedyrektor

Małgorzata Szymańska-Pancewicz

środa 15:00 - 16:00

• Wicedyrektor

Włodzimierz Subczyński

czwartek 16:45- 17:45

• Godziny konsultacji dla poszczególnych nauczycieli zaznaczone są w planie zajęć.

Godziny są widoczne po wejściu na plan danego nauczyciela. Zobaczymy tam jedyną lekcję, która zaznaczona jest intensywnym kolorem czerwonym, pozostałe lekcje są wybarwione kolorami jasno pastelowymi.

Numer, który pojawia się przy słowie "KONSULTACJE" nie oznacza sali tylko tak zwaną grupę seminaryjną i nie ma znaczenia informacyjnego. Numer pojawia się automatycznie przy tworzeniu wpisu i nie mogę go usunąć.

• Internat organizuje IX Internacki Konkurs " Mam talent".

Data - 24.10.2018 w godzinach 15.00-19.00.

Miejsce - aula szkolna.

Organizator: Renata Styrna-Grzebińska

• Uwaga uczniowie, którzy nie uczestniczą w lekcjach religii, a nie  nie odbywają się one na końcowych i początkowych lekcjach, w trakcie zajęć przebywają w czytelni szkolnej gdzie sprawdzana jest obecność.
    Samowolne przebywanie na korytarzach traktowane jest jako nieusprawiedliwiona nieobecność na zajęciach.

Uczniowie, którzy nie uczestniczą w zajęciach wychowania fizycznego przebywają na zajęciach łącznie z grupą.

Zakazane jest w tym czasie krążenie po szkole i przebywanie na długim korytarzu.

• Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Gdyni
    ul. Legionów 27 81-405 Gdynia